Atrakcje

ATRAKCJE

Staramy się zapewnić naszym studentom optymalną równowagę między nauką oraz zabawą.

Przygotowaliśmy dla Was bogaty program zajęć pozalekcyjnych. W ten sposób studenci mają możliwość zapoznać się z hiszpańską kulturą także poza zajęciach w szkole. Niektóre atrakcje, oferowane przez naszą szkołę są dla Was dostępne za darmo, inne wymagają niewielkiej dopłaty.

atrakcje -kursy hiszpanskiego w Hiszpanii

katedra - kursy hiszpanskiego w Hiszpanii

Oto kilka przykładów atrakcji:

• zwiedzanie miast,
  • wycieczki,
  • wyjścia do kina, teatru, na koncerty,
  • grupy dyskusyjne,
  • kursy łączone z nauką tańca lub uprawianiem sportu.

atrakcje -kursy hiszpanskiego w Hiszpanii

CILE organizuje spotkania, podczas których można poprawić swoje umiejętności językowe w przyjaznej atmosferze i przy okazji poznawać ludzi z całego świata i zawierać międzynarodowe przyjaźnie. Nasi uczniowie mogą wziąć udział w pokazach filmów hiszpańskojęzycznych, zajęciach z tańca flamenco, wyjściach do muzeów, teatru, kina.

kurs hiszpanskiego w Hiszpanii

Nasi studenci mogą także korzystać z naszej szkolnej biblioteki, zaopatrzonej w wiele pozycji książkowych, związanych nie tylko nauką języka hiszpańskiego, ale także dotyczących kultury i zwyczajów Półwyspu Iberyjskiego. Posiadamy także broszury, informatory, gazety oraz filmy dokumentalne i fabularne.

atrakcjeatrakcje

Wieczorami nasi uczniowie mogą także uczestniczyć w dodatkowych bezpłatnych zajęciach, między innymi kurs tańca flamenco “sevillanas”.

atrakcje - kursy hiszpanskiego w Hiszpanii

Dla zainteresowanych przygotowalismy także naukę gry na gitarze flamenco.