Warunki rejestracji

OGÓLNE WARUNKI REJESTRACJI
  1. ZAPISY

Zapisz się online lub wyślij nam e-maila z wypełnionym formularzem zapisu na adres: info@academiacile.com. Możesz również przesłać wypełniony formularz pocztą tradycyjną na adres: CILE, C/Cister 4, 29015 Málaga, Spain.

Po otrzymaniu przez nas prawidłowo wypełnionego formularza, dostaniesz od nas potwierdzenie rezerwacji.

1. WARUNKI PŁATNOŚCI

Po dokonaniu rejestracji otrzymasz e-mail z potwierdzeniem oraz sposobem płatności za kurs. W zależności od tego jaką opcję wybierzesz, zostaniesz poproszony o wpłatę depozytu w kwocie 60 euro za kurs oraz 90 euro za nocleg. Pozostałą  do zapłaty kwotę należy wpłacić nie później niż na trzy tygodnie przed rozpoczęciem kursu. Późne rezerwacje wymagają natychmiastowych płatności.

1. ZMIANY I ANULACJE

Jeśli anulujesz rezerwację nie później niż trzy tygodnie przed rozpoczęciem kursu kaucja przepada. W przypadku późniejszej rezygnacji otrzymasz zwrot 75% opłaty za kurs, kaucji i opłat za zakwaterowanie. Jeżeli dokonasz anulacji tuż przed rozpoczęciem kursu, wszelkie opłaty przepadają.

1. ZAKWATEROWANIE

Istnieje możliwość rezerwacji zakwaterowania dzień przed rozpoczęciem kursu aż do 24:00 w dzień po zakończeniu kursu. W przypadku wcześniejszego przyjazdu lub późniejszego wyjazdu, płatność za zakwaterowanie- jeśli będzie dostępne-naliczona zostanie proporcjonalnie. Zwrot nie zostanie dokonany w przypadku późniejszego przyjazdu lub wcześniejszego wyjazdu.

Każdy student jest odpowiedzialny za jakiekolwiek szkody wyrządzone w apartamencie. Pobierany zostaje depozyt w wysokości 100 €, który zwracamy opuszczeniu pokoju przez studenta, jeżeli pomieszczenia będą w idealnej kondycji.

1. DNI WOLNE OD NAUKI

W dni wolne od pracy (dni świąteczne) zajęcia nie odbywają się.

1. UBEZPIECZENIE

Studenci nie są objęci ubezpieczeniem. Przed podróżą należy zabrać ze sobą Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ) (European Health Insurance Card (EHIC) w rejonowym wydziale NFZ. Osoby spoza Unii Europejskiej potrzebują polisy ubezpieczeniowej, która jest ważna na terenie Hiszpanii. Ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej – zalecamy by wszyscy studenci je posiadali. CILE nie ponosi odpowiedzialności za kradzieże bądź szkody rzeczy osobistych, zarówno w szkole jak i w mieszkaniu.

1. KORESPONDENCJA

Podczas pobytu w naszej szkole, wszelką korespondencję skierowaną do naszych studentów można przesyłać na podany adres: CILE, C/Cister 4, 29015 Málaga, Spain.

1. INNE

Maksymalna liczba uczniów w klasie wynosi 8 osób. W wyjątkowych przypadkach szkoła zastrzega sobie możliwość utworzenia 9-cio osobowej grupy uczniów.

Minimalny wiek uczestników kursów to 16 lat. Młodszym uczestnikom musi towarzyszyć osoba dorosła.